| DarkAngelll a întrebat:

Buna ce inseamna poponar? gay? nu-s sigura dar am auzit expresia intr-un film si nu stiu ce inseamna scuze de categorie dar nu stiam care trebuia

Răspuns Câştigător
| anonimabubulina a răspuns:

Nimic altceva decat homosexual adica ii plac doar barbatii, face sex cu ei. Funda? m-am chinuit sa spun asta

5 răspunsuri:
| Lovelykat a răspuns:

Poponar sau gay=un biat care exte atras de acelasi sex.adica' un baiat. sper ca te-am ajutatwinking

| TheCorrector a răspuns (pentru Lovelykat):

Se scrie "băiat", "este". La revedere.

| Lovelykat a răspuns (pentru TheCorrector):

Mersi ca m-ai corectat! Nu am fost atenta cand am scris!

| strugurel a răspuns:

Poponar inseamna homosexual ...adica unui baiat ii place tot de un baiat!laughing big grin funda