| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata? Ce le place sa faca? Cum le place sa fie?
Baietiilor le place ca fata sa fie timida? E o intrebare adresata baietilor in special. Funda :X

Răspuns Câştigător
| Ether a răspuns:

Probabil ca te astepti sa primesti raspunsuri standard. Baietii sunt diferiti asa cum sunt si fetele. Daca unuia ii place un lucru, altuia poate ii displace. Gandeste-te ce iti place tie la un baiat si fi sigura ca va fi un baiat care ii place acelasi lucru la o fata, iar altul ceva mult prea diferit. Doar din punct de vedere fizic am putea ajunge la o concluzie. Oricum, daca vrei totusi un raspuns, baietilor le place: o fata amuzanta dar care stie sa fie si serioasa, iubitoare dar sa nu fie sufocanta, harnica, inteligenta, altruista, mereu amabila si sa vorbeasca frumos cu persoanele din jur chiar daca sunt straine etc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare individ in parte, mie imi plac fetele amuzante, rationale, sincere, timiditatea e doar o frica atat se poate trece peste ia daca se vrea, nu e asta o problema

| mentholinks a răspuns:

Cel mai mult le place fizicul, ca si fetele de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele timidite inspira sinceritate, cumintenie si incredere. Cine nu isi doreste una clar e un p****daca arata si bine cu atat mai bine. Timida si frumoasa e fata perfecta... Gen euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timide*

| RickyXDD a răspuns:

Buna, conteaza ce fel de baieti sunt. multi judeca fetele dupa cum arata chiar daca sunt foarte de treaba. de exemplu mie imi Plac fetele amuzante. fiecare cu parerile lui. Tu fii tu insuti.