| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata? Ce le place sa zica? Ce le place sa faca? Cum le place sa fie? E o intrebare adresata baietilor in special. Funda :X

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ne place ca ele sa fie autentice, sa nu poarte masti, sa nu poarte scuturi cu tepi.

O relatie interumana nu inseamna sa demonstrezi ca ai tu dreptate, sa cauti sa faci ca celalalt sa pice de fraier.

Inseamna sa spui sincer ce vrei tu de la celalalt si de la viata in general.

Sa vorbesti deschis.

Imi plac fetele cu initiativa. Nu doar raportat strict pe plan sexual. Ci, in general. Sa nu astepte totul de-a gata. Sa contribuie si ea. Sa aibe idee. Nu degeaba creativitatea e atuul principal al femeilor. Sa il puna in practica.

| RAY a răspuns:

Ce le place baietilor la o fata?

personal imi place sinceritatea, seriozitatea, maturizarea si sa fie draguta

Ce le place sa zica?
orice dar sa fie sincera

draguta, serioasa, sincera

| bogdan72 a răspuns:

Pff.
1. Pai asta se imparte in doua (la baieti e mai important fizicul, la fete e cam invers). La varsta pe care o banuiesc ca ai (m-am uitat in poza, sper ca poza e cu tine laughing ), conteaza mai mult fata. Daca esti draguta la fata si slabuta (sau mai cu forme, dar nu grasa) e numa' bine. Legat de caracter, sunt gusturi si gusturi. Niste calitati generale apreciate de majortiatea baietilor: simtul umorului, inteligenta (nu aia de la scoala cat sa poti sa ai o discutie interesanta), sinceritatea si, de ce nu, cheful de distractie.
2. Pai nu sunt maestru in chestia cu conversatiile, dar daca ajungeti la ceva din care radeti mult impreuna e foarte bine. Puteti vorbi de chestii care va intereseaza pe amandoi. Mai ales la inceput e bine sa fie discutiile amuzante. Oricum, e cam treaba baiatului sa o faca pe ea sa rada.
3? Nu stiu... Sa dea cu matura?!
4. Feminina, frumuoasa, desteapta, amuzanta, atragatoare. (cand o sa cresti se adauga si buna la pat in lista asta laughing )

| anonim_4396 explică (pentru bogdan72):

Pai da, e o poza cu mine cand aveam doar 11 ani, dar a iesit foarte bine big grin Si acum baietii imi spun ca sunt "buna", desi eu nu ma consider! Ma cam sperie unii baieti laughing

| bogdan72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh. "Buna" nu e tocmai un compliment de care se bucura foarte tare fetelehee hee. E mai mult folosit cand vorbim intre noi, ca baieti. Sincer sa fiu, daca asa te considera, nu ar trebui sa iti faci asa multe griji de cum sa te comporti si nu mai stiu ce. Ti-am zis, la noi punem mai mult accent pe fizic. Ce pot sa zic. Ai avut noroc de la natura. Bucura-te de viata ta ca "bunaciune" rolling on the floor)). Scuze, nu m-am putu abtine. Daca ai vreo nelamurire sau ceva poti sa imi trimiti oricand un mesaj la privat. Noapte buna.

| bogdan72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo. Ca tot zici ca aveai 11 in poza, acum cati ai? M-ai facut curios laughing.

| Auslesse a răspuns (pentru bogdan72):

Are 12, e nascuta-n 2000! mare diferentalaughing

| bogdan72 a răspuns (pentru Auslesse):

Da, adevarul e ca daca ai 14 nu pui o poza veche de trei anihee hee.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Pai sa se mentina bine, haine etc... sa fie frumoasa atat la aspect cat si la comportament adica sa nu injure etc... si sa fie si de gasca; D