| LexuDeea a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata?
Ce le place sa zica?
Ce le place sa faca?
Cum le place sa fie?
E o intrebare adresata baietilor in special.

5 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Le place baietilor sa fie fata,,, cu caracter feminin,, sa simta ca e finuta si nu e baiat ca el

| neutrino a răspuns:

Baietilor le plac fetele, tot asa cum si fetelor le plac baietii. Cum trebuie sa fie o fata astfel incat sa fie placuta? Plina de feminitate si cu bun simt.

| Danysan a răspuns:

E mai greu de explicat aici e vb de atractie -dar ideea e sa fie finuta, draguta, cu Bun simt si uneori sa fie nu numai prietena ci si o buna prietena sa te ajute la orice -sa fie ca cealalta jumatate a ta happy/

| Cristiann25 a răspuns:

Daca n-ai bani, degeaba!

| aLexyKuu a răspuns:

Le plac fetele care au bun simt in special si simtul umorului. De obicei spun glume ( si eu la fel, daa. ) rolling on the floor ca sa te faca sa se simta bine. big grin Si ofera multa multa multa atentie, asta e ceea ce cred eu;-?