| deea_9894 a întrebat:

Ce m-ati sfatui sa aleg : stiinte sociale sau filologie? La ce liceu ati merge din Craiova daca ati avea medie pentru oricare?(adica sa merg la un liceu de cartier sau un colegiu?)Ce licee din craiova mai au stiintele sociale? As vrea sa mai adug ceva eu as vrea sa devin ori jurnalist ori psiholog ambele ma atrag... voi ce ati alege? P. S. astept raspunsuri in special de la ai mei craioveni mai ales de la pers. care deja studiaza intr-un liceu din Craiova. Multumesc anticipat si scuzati categoria XOXO

Răspuns Câştigător
| pisi1793 a răspuns:

Buna Deea! Eu de exemplu sunt la Stiinte Sociale, si sincer iti zic ca este un profil foarte bun. Te sfatuiesc sa nu te complici si sa te duci la Filologie. Daca vrei sa alegi sa fii psiholog sau jurnalist, acest profil e cel mai potrivit.Depinde de tine acum! Succes:*

1 răspuns:
| Issabella a răspuns:

In primul rand te-as sfatuit sa iti pui intrebarile la categoriile corespunzatoare, iar in al doilea rand ...trebuie sa alegi ce iti place tie.