anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti? Eu ma simt ca o fraiera si va bag undeva pe toti cu raspunsuri tampite! Deeeci, imi place un tip pe care nu-l cunosc, dar m-am indragostit de el. Asta se intampla cam de un an. L-am vazut prima data cand m-am lovit de el in holul scolii.Si de atunci s-au intamplat destule. Deci la scoala ne uitam unul la altul si o fata imi zicea ca se uita la mine diferit, gen: "happy" si m-am entuziasmat si mai tare. Am inceput sa ma gandesc din ce in ce mai mult la el. Asta s-a intamplat anul trecut cand el era a8a si eu a6a.Acum a plecat la liceu. Nu stiu cum se face ca terminam la aceeasi ora si ar tb sa il vad zilnic, dar nu-i asa. Credeti-ma am vb cu el o data pe mess si ne-am injurat. Si am incercat sa intru in discutie cu el la scoala in legatura cu o bucata de creta (tb sa ii dau ca ne-a imprumutat) dar el mi-a facut semn ca nu si a inchis usa. La balci eram cu fratele meu si l-am vazut. Se uita la noi. Nici nu stiu daca exist pentru el.Cred ca el umbla cu fete din alea pline de fite. Dar eu nu sunt asa. Avem un fel de prieten comun: prieten si fost coleg de clasa cu el fratele unei amice de-ale mele. Tin minte o data am venit seara de la un festival si fratele fetei era si el acolo si se uita la mine insistent ca eu vorbeam si ma certam cu mama la telefon; m-am uitat urat si nu s-a mai uitat). Nici nu stiu ce sa mai fac. Astept ceva ce nu va fi. Of, de cand l-am cunoscut nu ma mai intereseaza alti baieti. A drc de soarta! Am ajuns sa cer sfaturi de la oamnei straini!

1 răspuns:
| unione a răspuns:

Bietul baiat, l-ai cam stresat tot timpul asta...