| VampireDeea144 a întrebat:

Buna!happy ce parere aveti despre fetele care se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| DanielJackson a răspuns:

Deci pana si sondajele dau ca 99% se masturbeaza, restul de 1%erau in pauza, le obosise mana cand au fost intrebati. deci concluzia ar fi ca e ceva normal. binenteles, activitatea respectiva e o auto pacaleala si iti consuma energia fara rost. dar daca nu e facuta...multi dau in probleme psihice, deci e bine sa se faca dar cat mai rar posibil.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva normal nu au parte de relatie si se masturbeaza.

| Fantasy a răspuns:

Pai.inseamna ca.au nevoi laughing nu am o parere rea despre ele cu toate ca eu nu o fac happy e ceva normal atunci cand nu ai prieten sau cineva care sa te satisfaca

| basexcu a răspuns:

Adica vrei sa ne-ntrebi ce credem noi despre tine?

| Carnatel a răspuns:

Una buna.Mai ai nevoie de o mana? laughing

| bocinaca a răspuns:

Nu am nimic imotriva fiecare se descurca cum poatelaughinglaughinglaughingnu cred ca fac nimic iesit din comun si nu cred ca este vreo fata sau vriun baiat cara sa nu fi incercat sa faca asta.

| bocinaca a răspuns:

Nu am nimic imotriva fiecare se descurca cum poatelaughinglaughinglaughingnu cred ca fac nimic iesit din comun si nu cred ca este vreo fata sau vreun baiat cara sa nu fi incercat sa faca asta.

| astamicu_3697 a răspuns:

Ce parerea multi se masturbeaza putini recunosc atat fetele cat si baietii au aceiasi hormoni unii mai repede altii mai tarziu