| glossygrl a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se masturbeaza?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le-ar trebui un baiat...

| Foca a răspuns:

Buna. Atata timp cat stiu ca sunt uni baieti care se masturbeaza, eu ma o parere buna despre fete, deaorece decat sa faca sex, cu oricine si sa fie laute de curve, mai bine asa happy
Succes.
Ciaohappy

| MadnessCaffe a răspuns:

Ce parere, pai multa lume isi face o impresie gresita cand aude de masturbare de parca ar fi sfarsitul lumii sau o crima.Pana si doctorii spun ca ajuta la cunoasterea propriului organism si e sanatoasa daca nu este facuta in exces, stii ca orice lucru in exces strica.

Daca nu le cunosc nu am cum sa imi formez o parere.Asa la prima impresie mi-ar veni un fix ca e mai perversa asa cum imi place mie laughing

| TheSpecialOne a răspuns:

Foarte bine ca o face... daca se uita si la un film cu 3 x-uri in acel timp e si mai bine...

| click_9690 a răspuns:

Pai eu cred ca nu e ceva iesit din comun tinand cont de faptul ca majoritatea fetelor o fac(din ce am auzit) dar cel mai bine e sa-ti gasesti un baiat potrivit ca sa te scape de povara asta big grin