| ILoveMyBed a întrebat:

ce parere aveti despre o fata daca saruta un baiat, nu stiu daca ar trebui sa fac asta, problema este ca nu stiu daca ma place, el ma ia, ma ridica in brate si spune ca ii e bine in bratele mele, dar unul dintre prieteni lui cei mai buni mi-a spus ca ma uraste, credeti ca la pus el sa spuna ca sa vada ce reactie am, chiar sunt intr-o dilema si va rog fara raspunsuri la misto. Credeti ca ma place, si credeti ca ar fi bine sa-l sarut? P. S: El stie ca eu il plac.

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Sărutăm pe cine vrem noi, când simțim o poftă mare, nu e nimic rău în asta! Nu te interesează ce spun prieteni lui, pentru că nu poți avea încredere în ei. Dacă și el te place atunci e excelent să vă sărutați!

| inger02 a răspuns:

Eu cred ca te place. iar multi sunt invidioasi si spun lucruri neadevarate. eu zic sa ai dai un pupic pe obraz dar as zice sa procedezi asa sa ai ceri ceva sa te ajute sa zicem si dupa aia sa ai dai un pupic pe obraz ai spui pentru ca m-ai ajutat. mi se pare o idee cool si spontana. mai bine dai un pupic pe obraz ca sarutul e mai mult cand sunteti iubiti. :X succes

| Shiver a răspuns:

Poi uite cum sta treaba in zilele noastre cand esti cu cineva nu-i mai ceri "prietenia" te ti de mana va imbratisati va pupati = sunteti impreuna eu cred ca daca ti la el/ea trebuie sa o/il crezi nu pe prietenii si mai stiu eu ce oricum bafta sper sa realizezi ce e mai bun

| tinaHd a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa-l crezi pe prietenul lui poate e gelos:*:*

| kentt a răspuns:

Nasoala situatie. uit`o

| EdynSt a răspuns:

Eu sincer, cred ca acel prieten ti-a spus asta pentru ca el te place si nu vrea ca prietenul lui sa fie cu tine. la a doua intrebare: da, saruta-l si vezi daca iti mai zice prietenul ala ceva sau daca se cearta.winking GOOD LUCK!

| HeRoOovIc a răspuns:

Daaaaa
ar fi ff bine