| JanaBucov a întrebat:

ce parfumuri imi recomandati pentru excitarea partenerului ( iubitului) de preferat de la AVON.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ce îți trebuie ție parfumuri ca să îți exciți iubitul? Dă-i cu chiloții purtați la nas și gata! Nu încetați să mă uimiți cu întrebările.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai excitant miros este cel ce emana din zona genitala femenina proaspat spalata.

| JanaBucov explică (pentru corbulalbrosu):

Ca parfum, ce imi recomandati?!

| corbulalbrosu a răspuns:

Hugo Boss

| Emilian65 a răspuns:

Cel mai bun parfum cu care il poti excita pe iubitul tau, este parfumul pe care-l emani tu.

| Oana92 a răspuns:

Parfumurile cu feromoni au efect afrodisiac. Dar nu gasesti la Avon asa ceva laughing Le gasesti in sex-shopuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little Pink Dress happy

| TanteMarianne a răspuns:

Pai uite iti dau niste sfaturi :
Parfumul dulce, cu miros de vanilie, il va excita pe iubitul tau si il va pregati pentru o noapte magnifica de amor. Un strop de parfum aplicat dupa ureche si la incheieturile mainii il va face sa uite de orice preocupare ar fi avut inainte sa intri in camera.

Acum ceva timp, s-a descoperit ca vanilia are un puternic efect afrodiziac, tocmai de aceea poti folosi cu incredere aceasta aroma. O varianta ideala in acest caz este parfumul Kenzo Jungle. Acesta este disponibil pe siteul aoro.ro, la pretul de 219 lei.

sau

Parfumurile cu aroma floral-lemnoasa sunt foarte excitante, mai ales in timpul preludiului, cand partenerul este atras de corpul tau si nu isi imagineaza decat clipele in care te va duce pe culmile placerii.

Notele de varf ale parfumului floral-lemnos miros a sex, indiferent de combinatiile pe care le alegi. De exemplu, poti alege parfumul Lolita Lempicka, ce miroase a iris, violeta, lemn dulce, migdale si vanilie. Poate fi cumparat de pe siteul aoro.ro la pretul de 138 de lei.

Parfumurile cu note condimentate, spicy, alaturi de cele florale, ii vor suci mintile inainte de sex, deoarece iti confera o aura exotica si salbatica. Poti incerca Valentino Ete, un parfum care evidentiaza seductia feminitatii. Poate fi achizitionat la pretul de 162 de lei, de pe siteul aoro.ro.

niciodata sa nu te dai cu parfumuri.
Parfumuri care il resping: florale

Poate pentru tine este important sa mirosi a trandafiri primavaratici, proaspat culesi din gradina, insa iubitul tau nu va fi prea incantat daca vei folosi aceasta aroma inainte de sex. Pur si simplu, va fi nevoit sa evite sa se apropie prea mult de tine, ca sa nu-l doboare aroma intepatoare.

Parfumuri care il resping: fructate

Mirosul citricelor, fara a fi combinat cu alte arome care sa-i taie din putere, ii va inhiba iubitului tau orice avant sexual. In loc sa se gandeasca la sex, el va visa la un platou cu fructe exotice, care sa-i potoleasca foamea.

uite un site de pe care comanzi :
http://www. aoro.ro/