| anonim_4396 a întrebat:

Ce pastile sunt pentru a intrerupe o sarcina fara avort?

9 răspunsuri:
| Daei a răspuns:

Doar ca este posibil ca daca iei acele pastile sa mori tu, nu doar copilul pentru ca pot produce hemoragie interna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai idee in ce te bagi. esti deja in rahat daca ai pus intrebarea asta. vrei sa te bagi in unul si mai mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de cat de mare e sarcina

Uite aici http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3287

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Existe pastile care produc avortul medicamentos. cauta pe google. sunt riscuri, dar nu se moare de la asta. se dau numai la medic.

| EaEmma a răspuns:

Cel mai bine te consulti cu un medic

| Insigna a răspuns:

Interesant...te gandesti deja sa omori copii nevinovati

| uncas a răspuns:

Buna,
Eu zic ca cel mai bine ar fi
sa consulti un medic specialist.Nu iti pune viata in pericol.

| uncas a răspuns:

Roaga un prieten o prietena sa vina cu tine la medic daca nu vrei ca parintii sa afle banuiesc.

| Prahova_RadyoFyesta_1994 a răspuns:

Http://xat.com/radiofiesta4you Hai si u cu prieteni tai alaturi de noi