| tinutza_9280 a întrebat:

Buna,
Ce poate insemna tacerea unui baiat? uneori il intreb ceva si nu-mi raspunede, ii spun ceva lacare astept sa reactioneza intr-un fel si nu-mi raspunde? cum as putea intelege aceste "raspunsuri mute"?

7 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Ca se gandeste cum sa-ti raspunda, sau nu vrea sa te raneasca cu raspunsurile lui, depinde si ce l-ai intrebat.

| swet girl 22 a răspuns:

Nu ai cum sal intelegi raspunsul e ca nu are nici un raspuns:!

| zonik93 a răspuns:

Ca nu prea il intereseaza ceea ce il intrebi tu! sad

| DaianaDC a răspuns:

Ori nu-l intereseaza ce spui u, nu stie sa raspunda, ori ii e rusine sa raspundabig grin depinde de ce intrebare ii pui...

| camionagiull a răspuns:

Si eu cand ma intreaba fetele cateodata ce fac nu le raspund laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt Alina si am 11 ani. Cred ca se gandeste la alceva sau la altcineva. Incearca sa-l intrebi ce se intampla si de ce e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inposibil sa nu-ti dai seama. Stii zicala acea si tacerea are un raspuns. Evident cand tace inseamna ca asa este ai dreptate