| GeaninaSweet14 a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca il plac? Baiatul acela est mai mare decat mine cu 3 ani si este super dragut. Iti vine sa il mananci.
Astept raspunsuri.

9 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Pai. Incearca pe mess cu un buna ce faci si dupa : "Stii? Imi cam place de tine."
Si daca nu spune nimic:" Serios? Puteai macar sa-mi spui un imi pare rau, dar eu nu".

Dar..Totusi. Cred ca el ar trebui sa faca primul pas. Ar fi bine sa mai astepti un pic.
Bafta!

| fadnox a răspuns:

'iti vine sa il mananci'-mi-e mila de el.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Te duci la el si ii spui, simplu

| Ciuuf a răspuns:

Fa rost de numarul lui si trimite-i un mesaj si intreaba-l ce crezi despre mine.winking
Sa nu-i spui de la inceput cine esti, si daca te intreaba zii zici asa: ''-O fata deosebita''

| AnYyCrZ a răspuns:

Pai depinde ce este inre voi... Daca va cunoasteti de mai demult si este o relatie de prietenie intre voi nu risca, daca nu poti sa-i spui...Bafta\!

| GeaninaSweet14 explică (pentru AnYyCrZ):

Nu este o relatie de prietenie. Am facut mai demult cunostinta, dar in rest nimic. Adica nu vorbim si nu stiu cum sa-i spun

| AnYyCrZ a răspuns (pentru GeaninaSweet14):

Pai atunci spune-i. Daca erati prieteni, mai spuneam ca nu vrei sa strici prietenia, daca nu risti nu castigi! Spune-i in fata pentru ca asa te va considera o fata curajoasa, care stie ce vrea de la viata...

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Demonstreaza-i cum poti tu mai bine. Diferenta de varsta nu conteaza. Da-te pe langa el dar nu exagera. Nu il sufoca. Ca sa nu te creada disperata. Fa-l sa te placa ca asa e cam ciudat sa ii zici tu ca iti place de el. Isi v-a da el singur seama ca il placi si va trece la faptehappy sper ca te-am ajutat happy funda?

| 000M1ha3la a răspuns:

Pai cand vorbesti cu el ar trebui sa-i spui ceva de genul,, esti foarte dragut'', iti garantez ca se va apropia mai mult de tine si apoi cand crezi ca este momentul ii spui ca il placi happy
Funda?