| Tatiana1098 a întrebat:

Daca v-ar intrebat iubitul /iubita ce insemna pentru voi ce i-ati raspunde? Astept cat mai multe raspunsuri.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

I-as raspunde ca e viata mea, soarele meu

| Trolli a răspuns:

Ce simti tu cand esti langa el, ce simti cand nu esti langa el.
Nu trebuie sa dai search pe google, trebuie sa descrii sentimentele tale!

| Azµre a răspuns:

Totul sau nimic

| h3r a răspuns:

Îi spui exact ceea ce simți pentru el.
Sau vrei să-i spunem noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul, ceea ce simti daca nu e multumit teapa lui. tu fii sincera. daca ti e dau idei inseamna ca vrei sa multumsti o minte nesigura si ai satisfactia ca ai facut ce trebuie

| Keith a răspuns:

Asta numai tu stii ce e in sufletul tau, daca il iubesti pe iubitul tau cu adevarat stii ce sa ii raspunzi.

| Șurubelniță a răspuns:

Ii spui cu adevarat, cu cuvintele tale ceea ce simti. Nu are rost sa fii ipocrita si sa citezi oameni, sa bagi vrajeli de 2 bani cum ca ar fi totul pentru tine sau alte dume de genul daca nu simti cu adevarat.
Mai bine sincera si sa dovedesti prin fapte ceea ce simti decat sa-l minti si mai tarziu el sau ea sa fie dezamagita de faptul ca nu a fost adevarat ceea ce i-ai spus la momentul respectiv.

| ellaells a răspuns:

Daca as tine foarte mult la el i-as spune ca e totul pentru mine si ca ma bucur enorm ca l-am cunoscut, ca mi-a schimbat viata, etc.
Daca doar am fii asa de dragul de a fii cu cineva nu i-as spune cuvinte asa mari... Nu ar avea rost.

| IREros a răspuns:

Ii zici ce simti cu adevarat? daca simti ceva pentru el vei sti ce sa ii raspunzi, daca nu, nu. Intr-un cuvant cand iubesti pe cineva el este totul pentru tine, si cred ca totul insumeaza orice.

| PiliAnaMaria a răspuns:

Pai Tatiana si pe mine m-a intrebat iubitul acelasi lucru si eu i-am raspuns : Tu pentru mine insemni tot ce-am mai scump pe lume.

Sper ca te-am ajutat!
Primesc funda?

| IREros a răspuns (pentru PiliAnaMaria):

Nu ai raspuns bine, scump ieftin, amandoua definesc un pret. Trebuia sa ii zici ca e nerpetuittongue