| crissu_2738 a întrebat:

Buna:*
Ce va atrage prima data la o >persoana

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

Prima data, la un baiat, ma atrage aspectul fizic. Si dupa aia trebuie sa il cunosc si sa vad cum e. Dar prima data sa fim seriosi, pe 99 % ne atrage aspectul fizic, pentru ca asta te face sa vrei sa te apropii de pers resp.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma intereseaza comportamentul ca restul e treaba ei ce si cum face iubitul pe care il vrea, etc (sa nu fiu eu normal).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul, ținuta vestimentară, etc.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Personalitatea, atitudinea, comportamentul (un zâmbet cald, o privire blândă şi jucăuşă, o voce învăluitoare...).

| MMihai a răspuns:

Depinde dacă este femeie sau bărbat și despre ce fel de atracție este vorba.
Eu ca bărbat, nu pot avea atracție sexuală, decât numai, pentru femei.

Cred că nu este fundamental incorect, să spui că te atrage / cu înțelesul de ființă simpatică / și în afara atracției sexuale.

Răspuns utilizator avertizat
| Deniisze a răspuns:

Comportamentul si felul de a vorbi!

| calin3003 a răspuns:

Curu si tzatzele. doamne ce imatur mai pot fi laughing

| andreeakenthigh a răspuns:

Ochii; x; x