| GabrielMARIUS a întrebat:

Daca il vedeti pe un baiat in club pentru prima data, ce v-ar atrage cel mai mult? ( fetele )

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Trebuie sa aiba parul frumos. Sa nu aiba o tunsoare groaznica, trebuie sa stie sa se aranjeze.

| BiuL a răspuns:

Zambetul, sa aiba dantura frumoasa si ochi frumosi si sa fie inalt cat de cat.

Răspuns utilizator avertizat
| Kasia a răspuns:

Mainile.

| Almássy a răspuns:

Nu merg in cluburilaughing

| Lora1 a răspuns:

Cum arata cum danseaza cum se comporta si asa mai indrazneti

| danceisme a răspuns:

Hmm...pai,in primul rand, personalitatea.Ma atrag baietii vorbareti, haiosi, prietenosi si putin increzuti.In al doilea rand, frumusetea.Prefer baietii inalti, sateni si cu ochii caprui sau inalti, bine facuti, bruneti si cu ochii albastrii sau verzi.Prefer baietii care isi fac creasta.

| Andreea9595 a răspuns:

Aspectul (daca este frumos si ingrijit).

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai pe mine una ma atrag baieti frumosi adica na...frumosi si nu timizi aia mai indrazneti glumeti...

| xDiana a răspuns:

Hmm..pe mine ma atrag baietii inalti, cu ochii verzi sau albastrii si cu parul un pic mai lung..adica nu periuta, la asta m-as uita la inceput.

| darrio2007 a răspuns (pentru xDiana):

Eu arat asa.In ce club te duci?

| xDiana a răspuns (pentru darrio2007):

De revelion nu ma duc in club..era doar o intrebare.

| darrio2007 a răspuns (pentru xDiana):

Pacat.