| gina09 a întrebat:

Buna cele care mai au problema asta cum o rezolvati. parul de pe fund cu ce il indepartati? lama sau epilatorul?

12 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Lama.

| foxi a răspuns:

Fugi de lama...ca de dracul! Nu mai pune nimeni mana pe tine, inteapa de rupe!(cand creste putin)

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu nu am nevoie
dar lama nu este buna deoarece va creste repede straight face si firul va fi mai gros si va intepa la atingere

| StEluTa_3250 a răspuns:

Eu ma pentru aceasta problema folosesc lama.

| deutSa a răspuns:

Eu folosesc lama, epilatorul este mult prea dur pentru pielea dupa fund, care este o zona mai sensibila!

| blanOs a răspuns:

Cu smalachie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POI NU PREA AM:d
dar as folosi lama ca cel care smulge e ft dureros nu suport nici pe picioarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu ceara

| poker1star1yo a răspuns:

Cu smoala

| cristina_3292 a răspuns:

Cu crema depilatoare