| IHateLuvStorys a întrebat:

Cine a citit cartea genoveva? Care ati citit-o imi puteti spune impresia voastra despre aceasta carte? Cine imi spune cat mai mult dau funda:*
Ms si scuze categ!

2 răspunsuri:
| Jessica99 a răspuns:

Buna,daca este vorba de aceeasi carte, pot spune cu cea mai mare convingere ca aceasta carte poate schimba viata oricarui tanar neintors la Dumnezeu.Aceasta carte iti arata cum dintr-un lucru mic, neinsemnat poti ajunge ceva mare si puternic si asta doar prin mana Lui Dumnezeu...este minunat sa vezi aceasta schimbare intr-un om, mai ales intr-un tanar...iti recomand aceasta carte cu toata sinceritatea, dar eu cred ca e mai bine sa faci cum crezi tu ca se cuvine pentru tine, stii cum e cartea citita cu forta nu ajunge la inima cititorului niciodata...
Sper ca te-am ajutat.

| bhf a răspuns:

Habar nu am de care astalaughing))))))))))))))