| SexyGirl32 a întrebat:

Buna:*
Cine imi da si mie replicile de la RObotzi?:X
Episodul 9 Ginlove struck
batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Seraph14 a răspuns:

MO: Ce faci FOCA?
FOCA: Mda… bine, ma uite…
MO: FOCA! Traznitz-ar trompii matzu gros! Ce-i lompa aia?
FOCA: Nu e orice lampa mediocrule, e un artefact!
MO: ***pe mata! Da ce facem? Ne injuram asa pe fata?
FOCA: Artefact inseamna obiect vechi!
MO: Poate fi si nou noutz, daca nu mi-l imprumutzi, da-l in p**a sa ti-l fu*zi!
FOCA: Are puteri speciale. trebuie studiat! Nu-l dau la orice retardat!
MO: Aaaaaa. Puteri. Studiat. âhâ. inteleg … Da-l. lasa-l … lasa-l …
Geniu: Ce cacatu dracu? Statui de ma anchiloza-i. Care ma sumulasi vere?
MO: FOCA, lampa-i posedata! Piei aghiutza, prinde-mai de puta! Intra lui trompi cuvant si a lui spirtu sfant! Mancatzi-ar jermii ochii in mormant!
FOCA: Ma mangusta, pune brelocu` jos, ca asta nu-i nici de-a lui dracu nici de-a lui Cristos!
Geniu: Sunt duhul lampii fermecate si acu ca mi-o frecaratzi trei dorinte descuiaratzi! Dar fiindca sunteti doi, le impartiti voi intre voi!
FOCA: Eu primul, eu primul, eu eu, eu primul, euuuu primuuuuuuuuuu!
Geniu: Dorintza ta-i comanda pentru mine bosss!
FOCA: Atunci. da-mi pestisorul de aur!
Geniu: Poc o basina, poc o maslina, poc o magie facuta in surdina, poc un **** si un par pubian despicat si uite dorinta cum s-a intampat! Poc Pocii Pocii Guuut.
Pestisorul: Buna, eu sunt pestisorul de aur (hap)
MO: Epic.
FOCA: Mdea. eu vreau sa ma faci invizibil!
Geniu: Poc pocii pocii guuut!
MO: Hahahahahaha
FOCA: Ce dracu ai facut gazosule?!?! Caca-mash in lampa ta! Muri-oai inecat cu voma sa mori!
Geniu: Pai nu zisãsi ca vrei sa vii invizibil? Pai si te facui pensionar!
FOCA: Aooolleuuuu
Geniu: Ia hai. gata joaca! Care e ultima voastra dorinta?
MO: Pai …. aa….
FOCA: Sa fie tot exact ca la inceput!
Geniu: Poc pocii pocii guuut!
MO: Ce faci FOCA?
PUNCT.
http://bizzu.ro/......dul-9-gin/

2 răspunsuri:
| Alex_1486 a răspuns:

Poc o maslina poc o basina poc o magie facuta in surdina poc un **** si un par pubian despicat uite dorinta cum sa intrupat pimpicapicabum

| ThePro a răspuns:

Intra pe www.creativemonkeyz.com si cauta la sectiunea Robotzi!