| whousidk a întrebat:

Salut, am facut sex cu iubita mea si a avut orgasm de 3 ori, iar eu am ejaculat de 3 ori, dupa care mi-a spus ca tot mai trebuia. Ce inseamna asta? Intreb si pentru fete

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamnă că este cam nesătulă. Vezi să nu caute pe unul care ii face poftele. Deși va fi cam greu.

| Simpatic a răspuns:

Inseamna ca te lauzi happy
iubita ta este nimfomana din ceea ce descrii
esti norocoswinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Pe câtă bucurie, pe atâta scârbă crying

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Scarba de ce? pai o femeie careia ii place "dragostea" este de apreciat happy

ia cititi voi ce a spus intr-un comentariu mai jos tristul asta de @RAY despre noi cei care am raspuns aici, cica niciunu de aici nu are iubita in realitate happy, cand el este un amarat trist care culmea isi cauta cu ani in urma aici sa isi faca iubita, doamne ce au ajuns trollii de clasament sa judece pe altii cand ei nu au o viata laughing culmea ii judeca pe cei pe care nu-i cunosc!winking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Sa știi că o femeie care vrea dragoste poate fi și un motiv de scârbă, pentru că își mai împarte scorbura și cu alții silly
Cat despre Ray, prietenul meu, inca aștept să mă deblocheze că m-o blocat fara vreun motiv.
Așa că daca vezi mesajul, încă aștept unblock!big grin

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Ma abtin sa comentez ceva la adresa unor useri limitati de aici, precum cel pe care eu l-am adus in discutie desi nu merita!
daca vezi ce intrebari pune iti dai seama de nivelul lui imediat!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu conteazăă,e și el om,lasă-l sa se bucure de viațăbig grin
Plus că na,poate omul are dreptate, noi chiar n-am avut iubite, eeei, mare brânză.
C-am avut sau nu, oricum nu se cunoaște pe nicăieri, spre deosebire de sexul frumos care rămâne cu urme nail biting

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Totusi cei care se plang ca au o reala probleme si apoi denigreza lumea pe aici eu zic ca ar trebui sa isi masoare cuvintele...mai ales ca nu stiu cu cine vorbesc si nu ne cunosc cum ai zis
NU A FOST ACOLOwinking
pai nu doresc eu cuiva sa se bucure de viata? sa fim cu totii bine!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Eh,viața e făcută să fie trăită,nu e făcută să ne complicam inutil.
Cui ii convine răspunsul, bine, cui nu, are internetul la un click distanta!
Cum intră pe un site de adulți, poate intra și pe CSID sau sfatul medicului
Pai nu?

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Da, asa este, si este ultima data cand mai aduc in discutie un membru de asta de top care este varianta masculina a violetei laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Tot dl simpatic peste câteva minute:clown
Hai, recunoaște, știu că îți place să strecori câte o aluzie silly

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu, numai fac asa cevawinking
stiu ca te-am dezamagit de data astawinking
dar eu nu sunt un joker al platformei... daca asa par atunci asta este, imi asum laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Nieh,chiar deloc nu m-ai dezamăgit, stai liniștit!

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Atunci, ma bucur tinere! happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

O zici de parcă ești mult mai bătrân decât mine silly

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Stiu man cum o zic, dar te asigur ca asa imi place mie sa ma exprim, cred ca am zis asta pe platforma si celor mult mai mari decat mine laughing
este un fel de ce mai zici "mosule", gen

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca vreunu de aici are iubita in realitate, ai vazut un film porno, trezeste la realitate

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Lăsând filmele porno, bine că vorbești cu lupică și mie mi-ai dat blocksad

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai daca ti-a dat block cum ii poti lasa replay happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Pe wapp, gen
Am uitat sa specific

| RAY a răspuns (pentru Hyperion7):

Pe TPU

| dullcat a răspuns:

Buna.Inseamna ca a vazut prea multe filme xxx si astfel si-a setat niste standarde irealiste? Comunicare si iar comunicare, fiindca treaba asta e la fel de importanta ca sexul in sine.E halucinant cat de multe cupluri nu isi dau seama de acest lucru si apoi nu-i nicio surpriza ca relatia are de suferit.Bafta.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate era la ovulație si avea chef mai mult de sex si nu s-a săturat după 3 partide, s-a simțit asa de bine ca mai voia. Nu înseamnă ca nu ți-ai făcut treaba bine.