| deutszaandreutzsa a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta! cum se pot lua de pe fisierul meu melodi? va rog spuneti pasii funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai inregistreaza-te aici: http://fisierulmeu.ro/inregistrare.html
Apoi scrie in casuta de sus numele melodiei si apoi selecteaza AUDIO ->click pe CAUTA.
Dupa ce a gasit melodia ->click pe numele melodiei ->asteapta 30 secunde si apoi click pe DOWNLOAD (se afla pe mijlocul paginii mai jos intr-o fereastra roz)->acum ti se deschide o fereastra din browser unde dai OK! Enjoy! (vezi ca ai limita la descarcari pe zi -->>> nu poti descarca multe melodii pe zi )