| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Cititi, va rog du mult, am am nevoie de cateva sfaturi si cat mai repede. Anul trecut am fost la munte si in hotelul unde am stat lucra un baiat foarte dragut. a inceput sa imi placa de el dar dmu am vorbit de multe ori. anul astaam mers din intamplare in acelasi loc, dar eram sigura ca nu o sa mai fie acolo. totusi, era. nu stiu daca ma mai tine minte, la cate fete cred ca a cunoscut, dar totusi vreau sa vorbesc cu el. ce ar trebui sa ii zic? cum sa ii amintesc de anul trecut fara sa ma creada disperata? (daca nu işi mai aminteste de mine sa nu creada ca ma bag in seama cu toti necunoscutii) si inca ceva... aproape de hotel e un fastfood unde lucreaza tot un baiat dragut. cum sa intru in vorba cu el? am nevoie de cat mai multe raspunsuri ca peste 2zile plec si nu stiu daca o sa ii mai vad vreodata...

Răspuns Câştigător
| fostCont a răspuns:

Well...Buna! Mergi la el si inreaba-l daca te mai tine minte.Eu cred ca totusi te mai cunoaste si daca nu adu-i tu aminte cine esti si ca sa nu te mai uite ia-i id de mess sau numarul de telefon. Funda?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca peste 2 zile pleci si nu sti daca il vei mai vedea vreodata nu are nici un rost sa te strofoci atat sa intri in vorba cu el, nu poti sa mergi la el si sa l,, interoghezi,, cu intrebari pentru ca daca nu-i interesat nu e obligat sa ti raspunda

| roxkiss a răspuns:

Citi baieti iti plac? pi cel din hotel poti sai yici de exemplu... unde pot sa iau masa ca am uitat de an trecut, sau, oo salut ..lucrai si anul trecut cumva? fate surprinsa! si distreayate, mai sunt baieti asa ca ia-ti cele mai frumoase haine plus macchiaj si egal cu un nou boyfriend )))) succes!

| marik99 a răspuns:

Pai incearca sa ii amintesti celui de la hotel despre o intamplare hazlie in care te-a vazut. Dar poti incepe sa vorbesti cu el cu lucrurile de baza. Buna, esti ocupat? Cum te cheama de unde esti, Cati ani ai, etc. Alta solutie nu prea stiu :-