| Sмιle a întrebat:

Buna copilasi, la multi ani pentru 1 iunie! :* Am si eu o problema, mi-am facut un prieten, si vreau sa-i spun si mamei de el. dar nu stiu cum sa-i spun (tin sa precizez ca i-am mai spus mamei de relatiile mele, si nu a fost impotriva) dar cu baiatul asta e diferit pentru ca el e mai inchis la ten asa, si are 18 ani. Daca o sa spuna ca-i prea mare, sau ca e tigan? :-s Va rog dati-mi un sfat, cum sa-i zic sa nu se supere, sau sa nu fie impotriva. Funda! :*
P.S. : Am aratat poze cu el prietenelor mele si toate au reactionat gen : " Cine-i ala? " " Vaii parca are 40 de ani " " Da cine-i ala? unchiul tau? " straight face Mi-e frica sa nu reactioneze si mama la fel, sa zica ca-i batran.

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Intai, sa nu fie prea mare diferenta de varsta avand in vedere ca el este majorwinking

Pai, spune-i mamei ca ai intalnit un baiat care-ti place si ca te-ai lipit cu el. Spune-i ca tii la el si ca-l iubesti.
Spune-i ceea ce simti pentru el. Apoi treci la fizic. Descrie-l. Spune-i ca pentru tine interiorul conteaza.

Sigur te va intelege. :*
Bafta :*

3 răspunsuri:
| Karolina071919 a răspuns:

Sa inteleg ca esti cu 2-3 ani mai mica decat el. Poate si mai bine.Ma,sincer,atata timp cat se poarta frumos cu tine,te respecta,te iubeste,iar tu te simti bine langa el,nu vad de ce nu ai fi cu el, indiferent ce zic prietenele tale, iar varsta nu e mereu un impediment.Iar in ceea ce o priveste pe mama ta, e mama, o sa te inteleaga daca stii cum sa ii vorbesti despre el/relatia voastra.mult noroc!

| Sмιle explică (pentru Karolina071919):

Eu am 16 ani :* nu e foarte mare diferenta de varsta.

| Uratul01 a răspuns:

Pai nu te mai combina cu tigani de 40 de ani.zic eu.