| Loveisin a întrebat:

Cu se folosesc prezervativele?

funda... X::X:X :X

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Se scoate din cutiuta, se aplica pe penis, si se introduce in vagin :]]
sa-ti spun mai explicit.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca cumperi 3 vin in cutie si acolo vezi instructiunile oricum poate dai si uh clase de sexologie

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu grijă.winking

| nobody_9468 a răspuns:

Eu cand am vazut ca au intstructiuni de folosire am inceput sa rad, chiar iti arata si imaginihee hee.
Se ia usurel si se intinde pe pennis, oricum baiatul ar trebui sa se ocupe de asta, sau impreunasmug. Depinde de cat de bine va cunosteti din punct de vedere sexual.

Bafta.

| lovenotsex a răspuns:

Evident cu grija cum a zis kongeriket, adyr0 daca le sparge asa de usor la suflat trebuie sa aiba niste plamani bomba.Lasam gluma la o parte.Pe plictulets ai instructiuni, iar daca nu reusesti sa-ti dai seama, nimeni nu se naste invatat, incearca fara rusine si vei reusi. Din punctul meu de vedere e o intrebare la plesneala, asa-i?

| Adyr0 a răspuns:

Ca pe baloane. Le bagi in gura si suflii cat te tin plamanii laughing, dar ai grija sa nu suflii prea tare deodata ca altfel iti explodeaza in fata. Suflii asa usor, usor.

| bOse a răspuns:

Faci carnati, ii legi pe sarma.

| Mihaic93 a răspuns:

Le intinzi pe... banana.

Răspuns utilizator avertizat
| Reinkaos a răspuns:

Se pun pe cuc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cu? cum? sau la ce t referi.

Daca e ""cum"". se desfac din ''pliculet". le pui pe penislaughing usorthinking

| bietulioanide a răspuns:

Il intrebi pe tatal tau. cel mai simplu. Probabil o sa ii fie rusine de tine ca esti incompetent