| cosmingr11_8096 a întrebat:

Pentru ce se folosesc prezervativele?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Prezervativele se folosesc pentru a preveni o sarcină nedorită su bolile cu transmitere sexuală.

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Prezervativele sunt o metodă contraceptivă de barieră, care te țin departe atât de o sarcină nedorită cât și de o BTS (boală cu transmitere sexuală).
Baftă!

| WooLove a răspuns:

Cosmingr11 ca sa nu mai iesa copii ca tine asa batuti in cap de Soarta.

| ShowTim3 a răspuns:

Se umfla si se pun pe bradul de craciun, sau daca sunt cu e ca o guma care nu curata dintii. E cum e guma five numai ca e mai puternica... du-te si intreaba de Durex la magazin... si e pe arome si iei ce vrei clasic, cirese, banane.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Sunt niste baloane, le umfli si apoi le dai copiilor sa se joace cu elelove struck

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Prezervativele sunt noile gume, la fel ca orbitwinking

| luly16 a răspuns:

Atunci cad faci sex le folosesti ca sa nu ai copcii

| Gabriel1 a răspuns:

Sunt folosite pentru a nu aparea experimente esuate ca tine.

| Marius_4666 a răspuns:

Prezervativele se folosesc de cei pana in 18 ani sa se F**a in liniste fara sa faca copii. A GoodBye invata sa scriiwinking

| Eu_Vali_1997 a răspuns:

Il iei il rulezi incetisor pe degetul mare....Si apoi ti'l bagi in fundwinking sper ca esti lamurithappy