| dragutafata a întrebat:

Buna,cum a fost pentru voi primul sarut? Vreau sa fie ca o povestiuara, cea mai buna primeste funda

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

N-am sa-ti zic primul primul sarut, ca acolo nu e nimic interesant. Am sa-ti spun de primul sarut cu actualul meu prieten. Eram noua in oras, de abia ma mutasem, si cautam ceva sala de sport la care sa merg, si mi-a spus el, ca prima data acolo m-a vazut, desi am fost doar odata la sala aceea. Dupa aceea ne-am ''observat'' la locul meu de munca, insa doar atat. Dupa ceva vreme, ne-am intalnit cu ceva prieteni la casa unui alt prieten, in fine, si eram tare curioasa cine e tipul, si el la fel, bineinteles. A fost foarte direct, asa cum e si acum, si nu a ezitat sa-mi spuna ca trebuie sa iesim la o cafea. Am iesit cam peste o saptamana, si doar atunci am inceput sa ne cunoastem mai bine. Am tot vorbit si am tot vorbit, imi facea placere compania lui, si cam cand nu am mai avut ce vorbi, s-a intins si m-a sarutat. Prima reactie a mea a fost, OMG, asta nici nu e o intalnire. El mi-a zis ca oricum nu-i place toata partea asta de ''asteptare'' asa ca a sarit peste ea. Nu stiu cat de interesanta ti se pare tie acest prim ''sarut'', acum ca ma gandesc, mi se pare destul de dragut, avand in vedere ca el era deja sigur pe sentimentele lui fata de mine, desi eu as mai fi asteptat cateva ''intalniri'' pana la primul sarut. Cum a fost? Saruta bine. laughing

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am avut parte de el niciodata, dar il astept cu nerabdare, al tau cum a fost?

| DeathIncarnate a răspuns:

Ne-am vazut, ne-am placut, ne-am intalnit, a trecut 1 saptamana, ne-am sarutat... Sfarsit.

| Suck a răspuns:

Inca nu l-am avut, am auzit ca e foarte romantic asa ca am trecut la al doilea direct, primul sarut il las pentru fata speciala care o sa apara in viata mea.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu l-am avut niciodata.

| NameHarris a răspuns:

Nu-mi amintesc eram beat!

| ychigo a răspuns:

Hei,primul sărut, pentru mine a fost un moment in care absolut nimic nu-mi putea face rau, nu-mi mai pasa dacă lucrurile pe oarecum nu le puneam la locurile lor, mai ales daca le stricam, pana a doua zi ma gandeam numai la acel moment nu voiam sa sa mai termine vreodată.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Eu stateam in banca la scoala, pe tel si vine uan si ma saruta frantuzeste rolling on the floor)

| EdyakaSmoke a răspuns:

Deci eram intr-o vara inaitea clasei a 7-a.Si in acea vara aveam cateva prietene cu care ma intalneam! Intr-o zi in luna lui cuptor am iesit cu ele la ternul de sport sa ne jucam tenis. Dupa ce ne-am jucat tenis am trecut la fapte! Si m-am sarutat cu fata visurilor mele... cur, tate, tot ce vrei.Am avut noroc ca nu am tinut ochii inchisi! Bafta tuturor incepatorilor! laughing))

| Khalesionfleek a răspuns:

Hey, multumesc pentru funda, nu ma asteptam big grin

| Nuvr a răspuns:

Pai primul sarut l-am avut la un joc ala cu ( Adevar Sau provocare laughing Si de atunci-a am invatat sa sarut laughing

| AngelTMRO a răspuns:

Eu nu am avut parte de asta inca.
Fratele meu a avut parte de asta.
Statea in curtea scolii pe o bara cu capul in jos apoi apare cea mai buna prietena al lui si il saruta. lel

| dragutafata explică:

Cu placere, mi s a parut draguta povestea ta. Qbia astept sa am si eu parte de un sarut