| ir3al a întrebat:

cum a fost prima data cand ati facut dragoste? Cel mai romantic are funda

Răspuns Câştigător
| anat a răspuns:

Era seara.m-a sunat mi-a zis sa es ca vrea sa vb cu mine urgent,m-am imbracat repede am esit,ma astepta cu trandafiri, apoi ma innebunit cu saruturi dulci,mi-a zis sa urc in masina. Apoi mia legat ochii, m-a adus la el,am intrat in camera lui,erau multe luminari,petale de flori, si multe lucruri romantice, ma vrajit cu saruturi, apoi nu mai stiam ce se intimpla.incetisor ma incept a dezbraca...si dupa a urmat o noapte plina de dragoste si multa placere.atunci mi-am pierdut virginitatea. dupa asta peste un an ma cerut in casatorie.si iaca mai avem o luna si ne casatorim.acum imi face asa nopti romantice des.
iaka si poveste noastra de dragoste...

| ir3al explică (pentru anat):

Foarte frumos! Casa de piatra!

| anat a răspuns (pentru ir3al):

Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

E ca si cum te trezesti din vis, adica in timp ce o faci ai impresia ca visezi, plutesti in infinit, iar cand e gata, te trezesti. apoi vrei s-o iei de la capat

| andreiemil a răspuns:

O trasura, sampanie, masa pe malul lacului, dragoste in cabana de pe malul lacului, nu se poate explica in cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah nu cred ca va fi cel mai "romantic" raspunsul meu, ca atare nu ma voi alege cu fundasad Prefer sa nu concurez ci sa urmaresc concurentii pentru permiu. Start la povestit!laughing (joke)

| hackersmarian a răspuns:

O masa cu o fata de masa ROSIE cu lumanari parfumate si sampanie apoi un pat aranjat frumos adica tot cu rosu si apoi dragoste 100%adevarata