| Stefania a întrebat:

Cum arata un baiat ca ma iubeste, simte ceva pentru mine, ca ma place... Tin cont ca este timidstraight face...Si vreau sa primesc mult mai mmulte >detaliibig grinbig grin

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Pai daca te iubeste, dar e timid, atunci cu siguranta se va inrosi atunci cand te priveste in ochi, se va balbai atunci cand va incerca sa-ti vorbeasca si probabil se va impiedica atunci cand va vrea sa vina spre tine. Totusi, daca el este timid, atunci fii tu cea indrazneata si fa primul pas. Sa fii iubita!

soothe
| soothe a răspuns:

Este atent, iti cauta prezenta, privirea, eventual se poarta frumos cu tine (desi unii baieti, din terbilism, tachineaza). Prea multe amanunte nu poti primi. Depinde de la baiat la baiat, nu este o reteta. Asta se simte. Probabail daca iti p; lace de el trebuie sa intri in joc si tu.

| alina_4026 a răspuns:

Daca este timid atunci fii tu mai indrazneata. Daca te iubeste atunci iti arata prin diferite gesturi, te priveste pe furis ca tu sa nu observi, intra in discutie, poate sa intreba prietenii tai ce fel de persoana esti, caracterul si multe altele. Tu fii mai indrazneata si fa tu primul pas.

| maria_4650 a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva:d, iti pot spune din proprie experienta
cum se comporta un astfel de baiat. Pai in primul rand trebuie sa fi atenta la ochii lui, dc are aceea sclipire in ochii cand se uita la tine, sau va priviti reciproc, atunci cand vede ca te uiti la el, isi schimba imediat privirea se simte agitat in preajma ta, iti evita privirirea atunci cand esti aproape de el.iti zambeste discret.

| CHILIPIR a răspuns:

Daca e timid o sa incerce doar sa stea mai mult in preajam ta pana cand iti vei da tu seama ca e ceva cu el. N-ar fi rau daca ai face tu primul pas, poate ca va fi incantat sau va da inapoi. Incearca si vezi!

| hot_8687 a răspuns:

Cand esti inpreajma lui lasa-te mai despuiata la haine, sa ti se vada sanii, rade-i, fa-i din ochi! Atinge-l in zonele intimebig grinbig grinbig grin