| Irinaaaaz a întrebat:

Buna,
Cum as putea cuceri un dascal de la biserica?
Poate pare ciudat dar chiar nu stiu ce ar atrage un dascal.
Astept cat mai multe pareri.
Multumesc❤️❤️❤️

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Ai 25 de ani și pierzi vremea după vise cu dascălul ăla?

Caută unul de 27 - 30 de ani că nu o să îți mai trebuiască dascălul ăla care sigur nici sex nu știe să facă chiar dacă e însurat.

23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci la biserica duminica de duminica si la toate slujbele religioase mari, stand acolo de la inceput pana la sfarsitul slujbei sa te vada ca esti credincioasa si rabdatoare si cand pleaca dascalul il saluti si-i zambesti.

| anonimuIl a răspuns:

Cu recomandare și prezentare de la popa din biserica aia.

| anonimuIl a răspuns:

Te gândești că tu ca să ai recomandare de la popa pentru dascălul ăla trebuie să fi serioasă.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Pai am omis sa va spun ca este deja insurat? dar nu este pentru el, credeti-ma…si nici respectiva nu e din familie de sfinti, are rude rautacioase. cred ca doar asa de ochii lumii, nu ma judecati, este dragostea vietii mele, trebuie sa lupt cumva…

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Adică tu te-ai îndrăgostit de un dascăl însurat?

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Nu te mai gândi la el.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Dar si el face remarci la adresa fetelor dragute cu exprimari asa mai golanesti, eu sunt fata serioasa dar ce sa fac daca mi-a pus capac?

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Ocolește biserica aia.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

M ai inteles gresit. Voiam sa spun ca dascalul face anumite afirmatii in termeni golanesti despre anumite fete pe care le considera dragute.

| Irinaaaaz explică (pentru Irinaaaaz):

Vrei niste exemple pe care le am auzit ca sa te convingi si sa imi spui daca este un limbaj adecvat pentru un dascal?

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Auzi si acum inseamna ca trebuie sa cuceresc si preotul ca sa ma recomande dascalului?

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Caută și tu un bărbat care să semene cu dascălul și iubește-l pe ăla.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Bine, asa am sa fac… dar e cam greu.

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Nu trebuie să cucerești nici un popă, el știe din ce familie e fata.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Dar lui ce ii trebuie o fata serioasa daca el nu este serios? Are momente cand are scapari si vorbeste exact ca un golan. Am inceput sa reazlizez ca de fapt el nu este suficient de serios pentru mine. Multumesc!

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Și un popă din București avea amantă.

| Irinaaaaz explică (pentru anonimuIl):

Aha… pai vedeti ca nici ei nu sunt asa seriosi?

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Caută un bărbat care să îți placă mult ca dascălul ăla și rămâi cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cântai la flaut in timp ce canta

| Irinaaaaz explică (pentru anonim_4396):

Buna idee, dar de unde fac rost?

| anonimuIl a răspuns (pentru Irinaaaaz):

Ai 25 de ani și pierzi vremea după vise cu dascălul ăla?

Caută unul de 27 - 30 de ani că nu o să îți mai trebuiască dascălul ăla care sigur nici sex nu știe să facă chiar dacă e însurat.

| H4pPy a răspuns:

Intreaba l de satana