| Mortish a întrebat:

vreau sa va adresez o întrebare, sper sa ma luați in serios. Sunt împreuna cu cineva care o avut relatii cu beneficii, aventuri si nimic serios, suntem impreuna de 5 luni.Dar întrebarea mea este. Daca a fost asa înainte ...ar putea repeta? Spunea ca făcea asta pentru ca suferea si nu avea ceva special ca si acum.Dar mi se pare ciudat nu stiu astept păreri. Multumesc

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai știu persoane așa și când a fost să fie ceva serios, a fost. dacă omu n-a găsit pe cineva cu care să renozeze? sau a vrut să experimenteze? contează cum e cu acum cu tine.

| aditimus a răspuns:

Si acum sufera sau te iubeste?

| Mortish explică (pentru aditimus):

Ma iubeste nu suferă, ii Mno din trecut faza aia dar mi se pare imoral sa faci asta, nu i-am zis ca nu vr sa l rănesc, dar il iubesc mult si el pe mine dar nu as vrea sa revină la acele
Obiceiuri

| Andreeush a răspuns:

Dacă simți că ceva nu e în regulă ar trebui să vorbești cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cred că în momentul în care persoana care este împreună cu tine vroia sa aiba beneficii din relația asta nu ți-ar mai fii povestit de fosta relație și de faptul că a stat cu acea persoana doar pentru anumite beneficii. Asta e strict opinia mea, însă cred ca doar tu poti să-ți dai seama daca te iubeste sau nu.

| Mortish explică (pentru anonim_4396):

Sunt convins ca ma iubeste, si tot pentru ca avem o relație frumoasa si avem si multe planuri de viitor mai include in toate doar chestia aia nu-mi place si uneori ma gandesc la aia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mortish):

E înormal ca uneori sa mai ai îndoieli, deoarece încrederea se capătă greu. Odată cu trecerea timpului o sa vezi ca chestia la care te gândești o sa dispară.

| Mortish explică:

Se comporta frumos
Cu mine si tot, dar știți e nasol sa mi scrie alti care o fost cu el
Si sa zica ce curva o fost înainte si Mno, uneori parca mi se pare murdar