| Nicollettaa a întrebat:

Cum as putea sa ma comport cu fostul meu iubit cu indiferenta? Sa fiu cat mai indiferenta cu el, ce presupune acest lucru?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Poi nu il mai bagi in seama laughing. Dar de ce sa faci asta? straight face Chiar daca nu mai esti cu el, nu inseamna ca trebuie "sa fie mort" pentru tine. Eu zic sa ramaneti prieteni.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu îl bagi în seamă, întorci capul când îl vezi, nu te interesează de el, nu vrei să auzi de el, faci tot posibilul să nu auzi de el, dacă auzi ceva de el spui; ' nu-mi pasă, altceva? '. E simplu. :d

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add; dnd5min_xd

| Șurubelniță a răspuns:

Te prefaci ca a murit si ca nu ai fost la inmormantarea lui.
Mai pe scurt, el nu mai exista pentru tine.

| CGF31 a răspuns:

Buna, daca pe fostul prieten l-ai iubit o sa iti fie putin mai greu. Daca aveati acelasi cer de prieteni incearca sa iti selectezi niste prieteni mai apropiati tie unde el nu e non-stop ca sa il vezi.
Daca a fost iubire intre voi nu aveti cum sa ramaneti prieteni, asta e sigur.
Comporta-te normal, ca si cum ar fi un oarecare baiat daca sunt activitati unde poate si el.