| mihaeellaaa a întrebat:

Cum poti sa fi indiferenta fata de fostul iubit? Nu vreau nici sa exagerez cu indiferenta sa creada ca inca sufar dar nici sa ii arat ca il iubesc, vreau sa par nepasatoare. Ce ar trebui sa fac, cum sa ma comport de fata cu el?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Încearcă să nu te mai bagi în seamă cu el, să-l eviţi şi să nu te mai intereseze de el, sigur va merge.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa te afisezi cu altul, comporta-te cat mai normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu mascul feroce care is gandesc asa.
Ea imi arata ca nu ii pasa, nu ma iubeste atunci de ce sa imi mai pierd timpul cu ea?
Urasc persoanele care vor ele sa para nepasatoare crezand ca daca se poarta ca niste pitipoance rasfatate nesimtite o sa aiba succes la baieti si pe prostii care dau raspunsuri doar ca sa primeasca funda nu sa ajute persoana cu adevarat.
Tu crezi ca daca te porti cu cineva indiferent o sa sara pe tine ca un leu la o antilopa? Daca vede ca tie nu iti pasa o sa se distanteze de tine si cel mai probabil o sa-si gaseasca el alta iubita pentru a-si reface viata.
Daca el te place si tu te porti ca o nesimtita ce crezi ca o sa faca? O sa terminati cu clasicele cuvinte,, Du-te dracu'' si,, Măta''.
Daca vrei sa fi cu cineva trebuie sa ii spui.

| MariaFcsb1 a răspuns:

Pai nu il mai baga in seama, iesi cu altcineva afara, nu mai vorbi asa mereu cu el.

| CGF31 a răspuns:

Buna Mihaela.
In primul rand daca aveti acelasi cerc de prieteni incearca sa nu mai iesiti impreuna si selecteaza-ti un anumit grup de prieteni care ii simti tu mai apropiat, nu te simti agitata in prezenta lui, apoi evita-l incearca sa nu te mai intalnesti cu el oriunde. Ca si cum iti este un amic.
Ochii care nu se vad se uita.