| spawni a întrebat:

Cum asi putea sa-mi cuceresc colega mea de clasa, sa avem o relatie?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Salut!happy Pai sa vedem...
1 Incearca sa gasesti niste lucruri in comun si arata-i acest lucru
2 Pentru inceput, daca nu esti prea indraznet incearca sa vorbesti cu ea pe mess si incet incet iti vei face curaj sa vorbesti tot mai mult cu ea in realitate.
3 Nu uita sa fii putin glumet
4 Nu uita niciodata sa fii tu! Daca fata nu te place in principal pentru ceea ce esti, inseamna ca nu vei avea vreo sansa.
*[Daca esti indraznet cheam-o pe holul scolii sau intr-un loc mai retras si spune-i ca vrei sa-i zici ceva important dar nu vrei sa mai afle nimeni si apoi spune-i ca o placi foarte mult (dar nu lungi faza, fii scurt si la obiect pentru ca altfel daca ea nu te place vei parea penibil). Daca vezi ca se uita putin uimita si pare ca te place si ea sau spune asta atunci sarut-o si apoi intreab-o daca vrea sa fie cu tine.]--in cazul in care nu sunteti prea apropiati fa asta dupa ce ai incercat primele variante.
Succes!kiss

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi,s o cuceresti cu felul tau de a fii,sa fii natural,original.
Cred ca asta se apreciaza cel mai mult,pentru ca daca ai sta sa improvizezi,sa te dai cine nu esti,nu merge si stii de ce? p[t ca odatasi odata va iesi la iveala ceva din caracterul tau si nu e in regula.
Fii tu insuti,zambeste i,vorbeste i frumos si cred ca o vei cuceri, aaaa si nu fii grandoman.
trebuie sa fii atent la comportamentul tau fata de ea, la gesticurile tale.
Succes pe mai departe!

| CristiB93 a răspuns:

Um om destept spunea ca o fata este pe jumatate cucerita daca o faci sa rada deci cel mai bine este sa fi tu natural sa mai faci glume si sa i starnesti rasul adica sa fi o persoana amuzanta.