| spawni a întrebat:

Cum asi putea sa-mi cuceresc colega mea de clasa, sa avem o relatie? funda!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahee hee,pai avand in vedere ca este colega cu tine de clasa,te poti apropia mai usor de ea,cum ar fi de exemplu: sa ii ceri tema la vreo materie,sa ii ceri un pix,sa te faci ca nu ai inteles la vreo materie si sa o rogi pe ea iti explice ca sa intelegi,sa ii zambesti usor,sa ii faci mici complimente,sa te bagi in seama cu ea pe diverse subiecte(vei gasi tu la momentul potrivit),o poti invita in oras la un suc,la o plimbare cu motivul de a va cunoaste mai bine,sa fi mereu prin preajma ei, sa ii dovedesti ca poate avea incredere in tine, sa ii vorbesti frumos si multe altele.
Bafta si sper sa fi cu eahee hee...iti tin pumniibig grin

| Georgex12 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Cea mai mare greseala. in caz ca te-ai luat dupa mihaela...sigur nu ai avut succes.
nu functioneaza asa lucrurile happy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Georgex12):

Fiecare cu parerea lui. poate pe el l-au ajutat sfaturile mele happy

3 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

Depinde :
daca are prieten nu prea ai cum daca nu vorbeste cu ia ca prieteni
dupa strange cureaua adica la momentul potrivit sa ai spui ca o iubesti. iar dupa sa o faci sa te iubeasca adica sa o faci sa te placa si ia happy funda?