| valuta23 a întrebat:

Sall! as vrea sa fac sex cu o colega de clasa!big grincum as putea proceda sa o cuceresc si sa fac ce im doresc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii pot cuceri fetele cu vorbe frumoase,ca asa e dat de la natura.
Asa ca impresioneaz-o cu: invitatii la suc, film, flori, ciocolata.
Stii cum se zice:
Usor, usor...ca cu fetele! rolling on the floor

| MrAlex a răspuns:

Si eu vreau sa fac sex cu Inna dar nu pot laughing

| BlackOldSun a răspuns:

La un suc se poate sa iesiti dar in nici un caz nu ii fa cadouri (doar daca ai o relatie stabila) daca vrei doar sex de la ea depinde cum te porti ca daca te-a "mirosit" ca atat vrei de la ea esti fucked!

| Anxiousy a răspuns:

O seduci, tehnici pick-up cu cocky comedy si push&pull methods, o dai peste cap si sare ea pe tine

| mahmy97 a răspuns:

DaCA vra si ea nu prea o poti obliga crede-ma e naspa daca e una mai curv. si mai cu tupeu da atunci poti

| mosw a răspuns:

O inviti la o guma, acasa la tine, incui usa si sari pe ia

| Ionita_Ciprian_1995 a răspuns:

E ft simplu O inviti intr-un club (vezi sa ai bani la tine) o imbeti si ii spui ca vrei sa o conduci acasa, apoi treci la fapte. DAR: 1. vezi sa nu fie parintii ei acasa. si 2 vezi cu cine ti-o pui sa nu te bage la tentativa de viol laughing) si ai sa fii tu ala violat in parnaie