| anonim_4396 a întrebat:

happy cum credeti ca ar fi viata fara iubire? funda pentru cel mai original raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Eufourikul a răspuns:

Viata fara iubire ar fi ca un cer cenusiu permanent unde fiecare ar trebui sa-si deseneze propriul curcubeu pentru a surade putin...

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu ar fi viata fara iubire,pentru ca viata e facuta din iubire.
Din iubire esti crescut, din iubire cresti la randul tau, din iubire e facut tot ce e in jurul nostru.

| T4ny4 a răspuns:

Pffffffff! Atunci chiar ca m-as chinui sa fac tot posibilul sa traiesc 1000 de ani! Iti dai seama? Fara gelozie, suparari, draci si toate rahaturile astea! Am fi numa un zambet toti!

| madyddd a răspuns (pentru T4ny4):

Da dar iubirea are si partile ei frumoase happy

| T4ny4 a răspuns (pentru madyddd):

Da,iubirea pentru familie, animale! Astea da! Restul...

| IrenneDrt a răspuns:

Un singur cuvant: Pustie

| Gabitzaa a răspuns (pentru IrenneDrt):

Nu e adevarat.atat timp cat ai prieteni langa tine:dpoti trai si fara iubirephbbbbt

| nesuferit a răspuns:

Este ca berea fara alcool

| Outspoken2 a răspuns:

Omun nu poate trai fara iubire toata viata, iubirea este o parte din intreaga viata a sa!winking

| InDaMix a răspuns:

No Love No Life

| LittleB124 a răspuns:

Eu cred ca in viata nu poti trai fara sa nu iubesti pe cineva.asa cred eu.si ca era vorba de dragoste.super trista sunt din cauza unui baiat.cine vrea sa ii zic ce s-a intamplat sa zica.

| madyddd a răspuns (pentru LittleB124):

Ralucutza_1879. as vrea sa iti cunosc povestea. happy