| zhuzhu a întrebat:

cum e baiatu fecioara si fata rac? se potrivesc? am citit pe net dar nu am gasit cine stie ce, poate mai e cineva de pe TPU in zodiile acestea big grin si stie cum e happy mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Adelutza_8961 a răspuns:

Baietii in fecioara is complicati.Au o fire calma nu arata cand sunt nervosi sunt tacuti si timizi pana isi dau drumul isi dau drumul mai greu ce´i drept dar cand si´au dat drumul nu i poti oprii.Iti zic eu ca toti baietii fecioara sunt obsedati sexual. Iti observa f repede toate defectele si o sa ti le auzi des. Nu cu intentia sa te supere cu intentia sa fie el cel care ti le corecteaza.Nu e romantic dar atunci cand s´a indragostit e al tautongue.Sunt plini de ei.Si isi aleg fete frumoase. Ce fel de relatie ar putea avea cu tine(rac) sti doar tu nu netull pentru ca tu te cunn pe tine.o sa iti dai seama pe parcurs daca poti sa i suporti micile "scapari"
Sper sa iti fi fost de ajj. >big grin

1 răspuns:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Zodiile nu influențează relația în niciun fel.