| Abcfunny a întrebat:

Buna all! sunt compatibile zodiile :balanta si Fecioara? am citit pe net. Voi ati avut o relatie astfel? cum v-ati inteles?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Stii ce mi se pare o prostie? ca sunt oameni care se iubeau, dar din cauza unor superstitii sau prejudecati prostesti nu si-au ascultat inima...

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, eu fecioara-el balanta.
Mi se parea cam molcom. Nu-mi facea fata.

| danutza a răspuns:

Poi un lucru stiu balantzele is geloase... ce sp ele vor ca sa fie lege...
fecioarele is fecioare is foarte cicalitoare laughing

| www a răspuns:

Ma nu pot sa am o relatie asa, pentru ca nu sunt nici balanta nici fecioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie! TPU.ro doreste sa aiba si o componenta educativa si, de aceea, politica noastra este de a nu aproba intrebari legate de horoscoape, zodiac, interpretari ale viselor sau alte practici oculte, intrucat consideram ca aceste activitati sunt lipsite de orice fundament stiintific si sunt, in esenta, sarlatanisme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deloc, eu zic sa ii zici partenerului(eie) tale de ce acest lucru, si stie de ce nu puteti fi impreuna... (raspuns sarcastic..., recomand cu caldura documentarea cu privire la originile zodiacului pe site-uri specializate, aka wikipedia,).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si a tinuth mult pana fecioara sia gasith un alth partener oh go on

| vikka a răspuns:

Sar potrivi daca fecioara nu ar fi asa critica si analitica in tot, iar balanta ar accepta unele pareri ale feciarei.personal nu am avut asa o relatie incasi nu pot sa-ti spun din experienta proprie dar ma ocup des cu zodiile si sper ca te am ajutat