| Mamasita15 a întrebat:

Buna
cum imi pot excita prietenul?
vot+fundita
fara mistouri

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

Stiu ca functioneazawinking :

1.Plimbati mana in parul lui day dreaming
2.Cand va sarutati, bagai mana sunb tricou si mangaie-i spatele love struck
3.Sarutal cu foc, muscai buzaa :X
4. tine-l de mana cand esti in bratele lui :X
Cam atat... daca esti fetita curajoasa poti sa ii pui mana la :punctul sensibil "winking Da eu nu as face asa c eva, sincerlaughing
Noroc :*!

8 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cu nasul.

| MyFirstLove a răspuns:

Fa-o cu tact happy

| ccriss a răspuns:

Hmm joacate cu partea lui genitala bagoio in gura in timp ce te joci cu "ce 2 rotunde" ii va da placere maxima pe gat mai poti succes :X

| ioanadanny a răspuns:

Pai depinde de tipul de persoana... de obicei baieti se excita pe gat, in par, la zona lor intimahee hee)

| SoulReaver a răspuns:

Niste filme erotice te-ar putea ajuta sa gasesti raspunsul.

| Euadytzu a răspuns:

Poi cum sa til exciti pune-i mana jos tongue si ai sa vezi cum se ridica nivelu de trai laughing

| Ympakt a răspuns:

Pai incearca sa te dezbraci sa vezi ca se excita

| excitareasuprema a răspuns:

Foarte simplu, daca ati intretinut relatii intime, e ft simplu un sex oral rezolva totul repede si simpluhappy.