| marelesecret97 a întrebat:

Cum imi pot excita prietenul in public?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ati vrea sa faceti asta in public?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce, vrei sa faceti sex in public?
Nu ti-as recomanda...

| marelesecret97 explică (pentru greece12):

Nu vreau sa se ajunga la sex..ci doar sa.l "tachinez " putin

| greece12 a răspuns (pentru marelesecret97):

Putin sau mult, numai el si sufletul lui stiu.
Oricum ii vine sa sara pe tine doar cand te vede, daca-l mai si "tachinezi", nu se stie daca-l mai poti opri.
Risti?
happy

| Zenithf a răspuns:

Esti exhibitionista? Dar el?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sex in public poate insemna la o adica si sexul pe plaja sexul intr-o padure pe iarba chit ca nu-s persoane in preajma. Sexul in public poate insemna si sexul intr-o toaleta publica a unui restaurant, in lift, intr-o scara de bloc sau la etajul cu uscatorul.

Chiar in public public e greu spre imposibil insa sunt anumite modalitati, de exemplu ati putea face vara sex intre valuri sau la un restaurant il poti face sa ejaculeze masandu-i penisul prin pantaloni cu piciorul. Acu na, gaseste restaurantul de fite care sa aiba fata de masa aproape pana-n pamant.

Sexul in public sau in natura e foarte excitant, don't knock it till you try it.

| LisaZafre a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Cred ca vrei sa spui "don't know it till you try it"

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru LisaZafre):

NU. Dupa 15 ani de engleza stiu ce spun. Asa e expresia, don't knock it insemnand practic "nu spune nu" sau "nu da la o parte ideea"

| sofisis a răspuns:

Te poti lipi de el cu fundul si te poti misca fara sa atragi atentia.
Il poti masa pe penis daca nu va vede nimeni (pe sub masa de ex)
Ii poti sopti la ureche ca nu porti lenjerie intima

| Zabbyel a răspuns:

Atingel / freacate de a lui "scula" laughing asta il va aprinde love strucklove struck