| laraandy a întrebat:

cum iti dai seama cand un baiat te inseala?

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna.crede-ma ca unii pot fi asa falsi si perversi, in incat sa nu iti dai seama... unii stiu sa ascunda foarte bine.altii in schimb se pot da foarte usor de gol, depinde.Pai,iti poti da seama astfel:amana intalniri cu tine gasind diferite scuze patetice, nu prea te cauta, nu te suna, decat rar, cand are chef si isi mai aminteste ca existi, cand vb la telefon se fereste, nu iti da telefonul sa te uiti, nu te cheama la el, se cam fereste sa iasa cu tine, sau e mai rece, mai distant, oricum se simte in cazul in care te insala, asta daca e o persoana care se da de gol. Uite ca eu am fost cu un baiat si nu am aflat ca m-ar fi inselat niciodata, se purta normal, ma cauta, nu dadea deloc semne, dar daca nu imi zicea, nu aflam niciodata, se pare ca el mi-a recunoscut ca m-a inselat, nu a trebuit sa investighez eu.Am vb odata cu el despre inselat si tot il cicaleam sa imi recunoasca, nu a vrut a tot negat, dar i-am zis sa spuna adv daca tine la mine ca nu ma supar, si cand am auzit am ramas mascasad, adica imi spune ca cica:pai te-am inselat cu una dar nu am vrut, ea se tot dadea la mine si venea noaptea tarziu la mine pe str dupa ce plecai tu, nu am vrut sa iti fac asta dar daca tu nu vrei sa facem dragoste, a trebuit sa o fac, oricum imi imaginam ca esti tu in locul eicrying, asa mi-a zis, nu imi vine sa cred! Deci, in concluzie, indicii sunt destule dupa care te poti baza, dar nu uita c amai sunt si baieti care ii crezi sfinti si cand colo insala mai mult decat cei care nu se dau asa ficeli!

| carminaburana43 a răspuns:

Se schimba. Ceva in purtarea lui nu mai e ca inainte.In fiecare dintre cazuri oamenii se poarta diferit dar un lucru e clar. Ceva se schimba in comportament.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Se schimba. Nu iti mai da mare importanta, nu mai iese asa des cu tine, chiar daca ar avea timp si nu ar avea nimic important de facut. Tie iti revine locul doi intotdeauna. Este mult mai distant. Dar oricum nu se stie niciodata. Nu iti poti da seama intotdeauna cand te inseala. Numai bine! Ai grija de tine!

| Denisa a răspuns:

Cand te evita, iti vorbeste urat, comportamentul fata de tine i se schimba, primeste mesaje de la numere necunoscute, este sunat de diferite persoane, lipseste de acasa, etc. Dar daca crezi ca te insala vorbeste cu el, prin comunicare se rezolva totulhappy

| Corinne a răspuns:

Pur si simplu.Nu mai este ca la inceput, iti dai seama singura ca ceva"scîrţîie"nu mai ii la fel de atent cu tine, mai putine msg, telefoane pentru ca ii ocupat in alta parte ii clar... femeile sunt atat de destepte pe cat barbatii sunt de freieribig grin multi dintre ei se dau de goloh go on
Deci ii foarte simplu sa-ti dai seama dar sper sa nu ai parte de astfel de ocazii si sa ai parte numai de iubiti fidelikiss

| ILikeToKnow a răspuns:

Ceva clar se schimba in comportamentul lui.Sau poate nu. Poate sti din instinct.Sau poate nu.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E mai distant ca inainte, adesea gaseste motive sa amane intalnirile cu tine,

| Aly07 a răspuns:

Trebuie sa ai al saselea simt big grin

| Aly07 a răspuns:

Trebuie sa ai al 6 simt ( cel pe care il au toate femeile big grin)

| Johnny_3038 a răspuns:

Te iubeste mai tare! Si gandeste-te de ce!

| dix a răspuns:

Nu iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Instinctul feminin nu trădează niciodată la acest capitol. Simți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o varsta in care fetele si baietii inseala mereu.pentru experienta.sau sa ia o pauza? sau divertisment? libertinaj? egoism?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca unii fac tocmai invers. Se poarta cu tine mai atent. Pt ca o place pe cealalta, se simte bine cu ea, dar te vrea si pe tine.
Si atunci ii convine cu amandoua.

Doar cei fraieri si care chiar nu mai tin la tine, incep sa se schimbe fata de tine cand te inseala. Cei cu experienta in asa ceva, stiu cum sa impace si capra si varza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil orice schimbare in comportament e un idiciu. Si daca se poarta mai urat, dar si daca deodata a devenit mai afectiv nu e bine. De cele mai multe ori se poarta mai frumos, iti face cadouri fara nici un motiv etc. Pus si simplu isi schimba comportamentul.