| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma inseala?

4 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Pai in general dupa komportament, daca vezi kv schimbat la el...saw nu mai e la fel ca la inceput... daca nu te mai face ferikita etc.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Intrebarea asta nu are nici o baza.intai descrie ce te face sa crezi asta. observa-i comportamentu, vezi cata afectiune iti arata etc. daca iti dovesdeste.nu ai de ce sa iti faci griji.

| Soryn14 a răspuns:

Puneti cea mai buna prietena sa se dea la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-l sa ragaie si daca mirose a vagin de curva, atunci te inseala. Daca are zgarieturi pe fundulie inseamna ca ii place dansei sexul salbatic. Esti moarte. Paaaaaaaaaaa