| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama cand un barbat te inseala?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca vine seara tarziu acasa si iti spune ca a fost cu baietii la o bere...deja da de banuit.Ai face bine sa suni pe careva din sotiile "baietilor" , sa aduci vorba de iesirea lor, si sa vezi ce iti spune.
Daca suna de bani cu care contribuia la necesitatile familiei scade, iar ciudat.
Daca il suna des cineva pe care nu il cunosti.Daca ti se pare ceva ciudat...spune`i ca ai vrea sa cunosti si tu persoana respectiva daca ei doi se inteleg atat de bine.

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Daca esti isteata il poti prinde dar daca nu trebuie ca el sa fie prea bleg sa se dea de gol. Sunt citeva trucuri prin care il poti prinde dar... mai bine nu le stii. Si eu sunt barbat. :p

| mariazet45 a răspuns:

Depinde de barbat de exemplu am avut o prietena care isi dadea seama ca o insala barbatu pentru ca era mai atent cu ea decat de obicei, nu intotdeauna e asa, face mofturi la masa, cauta motive sa plece, primeste telefoane sau ascunde telefonul, iar daca persoana cu care te inseala este din anturaju vostru cauta sa iesiti ma des cu familia aceasta.

| mihalitza a răspuns:

Toti barbatii isi inseala nevestele( cu conditia sa fie sanatosi )Ei cauta insa doar sex neimplicindu-se decit arareori sentimental(continuind sa fie in acelasi timp soti model-ii recunosti pentru ca acasa se poarta mai frumos decit de obicei ). Spre deosebire de femei care, atunci cind inseala, cauta nu sex, ci dragoste si atunci casnicia ei devine un dezastru...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il lasi in prima seara, nu ii sp nimic, dar dimineata il iei cu frumosul si il intr unde a fost aseara, dar vesela sa nu dai de banuit ca te gandesti ca te inseala. il intr ce face astazi. apoi il urmaresti! daca intr-adevar te inseala in ameninti ca il parasesti si a doua oara nu o sa se mai intample

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il lasi in prima seara ,nu ii sp nik,dar dimineata il iei cu frumosul si il intr unde a fost aseara ,dar vesela sa nu dai de banuit ca te gandesti ca te inseala. il intr ce face astazi . apoi il urmaresti! daca intradevar te inseala in ameninti ca il parasesti si a doua oara nu o sa se mai intample

| ovitza a răspuns:

Poi raspunu ee foarte simplu fara mari complicati : nu mai are asa multi timp pentru!