| Adaliskaa a întrebat:

Buna!
Cum o fată poate sa-i arate unui baiat ca il place? Fara sa-i zica.

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici, chestiile astea se simt, si totul vine de la sine, daca si el te place o sa va apropiati rapid unul de celalalt, nu trebuie sa i.o zici prin cuvinte..incearca sa faci gesturi mai subtile precum, sa-i atingi usor mana, sa-i dai un pupic sau sa faci glumite cu el

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inca nu am devenit telepatici inca comunicam doar verbal

| Donsavas a răspuns:

Indirect? pai prin felul in care te comporti cu el. Cel mai bine ar fi sa iti iei ''inima in dinti'' si sa-i zici. Nimic rau nu ti se poate intampla! Daca esti minora inca, iti zic sa te axezi pe carte. E ceva de viitor mult mai important decat a avea o relatie de la varsta asta.

| kavasaki99 a răspuns:

Cautăl

| ioanapisocea a răspuns:

Îi dai o fundă

| AmonhMetin2 a răspuns:

Ii sugi pl fara sa nu faci zgomot.

| boylivgume a răspuns (pentru AmonhMetin2):

Categoria : virgini tembeli