| Crystallll a întrebat:

Cum se comporta un baiat cand place o fată? poate sa o ignore?

3 răspunsuri:
| Turbo223 a răspuns:

E complicat si mai ales ca depinde de baiat.Ar putea sa o ignore de teama sa nu faca ceva gresit, insa nu neaparat.Sunt sanse sa fie suparat sau pur si simplu neinteresat.Cateva semne ar fi ca se uita la ea ma intens, peste 2-3 secunde ori mai isi intoarce capul spre directia ei si se comporta mai "dragut" ori mai "rautacios".O si poate enerva, asta fac uni baieti.Depinde si de baiatul in sine.Uni pot chiar sa se comporte la fel, ca sa nu para ca te place dar daca te superi pe el sa se simta oribil si in cazuri in care ai nevoie de el sa fie acolo mereu.

| Luca00087c a răspuns:

și eu am problema asta

| RihannaRose a răspuns:

Din ce stiu eu, un băiat cand place o fata mereu va încerca sa iasa in evidenta. cand o vede sa se prostească pentru a atrage atentia, o atinge "accidental", merge mereu prin locurile in care stie ca ea va fi, si se va uita la ea cand crede ca nu e atenta. Si da, poate sa o ignore cand intre ei s-a întâmplat ceva jenant si se simte rusinat, dar tot va da semne ca o place. Ea trebuie doar sa fie atenta la limbajul corpului. Daca el este mereu poziționat cu corpul spre ea, înseamnă ca este interesat. happy