| ninaelenadobrev a întrebat:

cum pot despartii un cuplu care e aproabe despartit?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ceea ce vrei sa faci tu e o greseala.Si fiecare greseala se plateste la un moment dat!

| Razvan a răspuns:

Numai dacă cei doi sunt destul de proşti să accepte influenţe din exterior.

| Marijuana a răspuns:

De ce ai vrea sa-i desparti? De ce sa te bagi in relatia lor? Stii cum se numesc alea care sa baga`n relatiile altora pentru a`i desparti? Mai bine ma abtin...

Chiar nu va inteleg, vede`ti`va frate de viata voastra, de relatiile voastre nu de ale altora "aproabe despartiti" cum spui tu.
Stii bine ca roata se intoarce, poate nu acum, dar mai tarziu sigur si o sa patesti si tu la fel sa vezi atunci cum e si daca`ti convineoh go on

| ELLSSA a răspuns:

Asteptarea moarte n-are...

| Contrast a răspuns:

Pai ca sa nu-i ai pe constiinta, nu mai trebuie sa faci nimic, doar sa astepti big grin ca doar oricum sunt pe aproape, daca oricum cuplul e "aproape despartit..." nu?! :->

| elenaA_9063 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu te bagi. Ai vrea ca cineva sa se bage intre tine si iubitul tau si sa va desparta? Ce tie nu-ti place altuia nu-i face...

| newperson4him a răspuns:

Esti ordinara si ipocrita rau.winking Scuza`mi sinceritatea...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

In silabelaughing

| princess_1786 a răspuns:

Daca el nu o mai suporta sa se desparta de ea... u nu trebuie sa faci absolut nimic e treaba lui. evident daca si el tine la tinehee hee

| NONAMEONe a răspuns:

Te ajuta un topor?

| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Daca sunt aproape despartiti lasa-i sa se desparta ei mai bine nu fa tu nimic oriucm roata se intoarce si nu ti-ai dori sa fi in situatia lor

| Suzzy_5903 a răspuns:

Diabolic!laughing Nu e bine.Roata se intoarce si tu vei pati la fel. Daca cuplul este aproape despartit inseamna ca se va duce totul pe apa. Daca nu ia un cutit:devil) (glumeam)

| Issa_8382 a răspuns:

Nicicum, crede-ma. Daca e cum zici tu, erau deja despartiti.happy Ceva i tine impreuna.happy

| ninaelenadobrev explică:

Vreau sa ii despart pentru ca il iubesc si pentru ca el no mai suporta pe ea

| pisicuta_1341 a răspuns:

Baga minciuni!

| alexutzza_6179 a răspuns:

Trebuie sa astepti...