| utilizatornou18 a întrebat:

Ati despartit vreodata un cuplu din gelozie?

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu, mi se pare o copilarie tampita. Gelozia e semn ca ai tu o slabiciune, nu au vina cei care au acea realtie

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu-s atât de josnică.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Da. Și am regretat mult.

Sper să numai fac greșeala asta niciodată!

| utilizatornou18 explică (pentru QElenaBoghiu):

Bravo draga, apreciez sinceritatea si ca iti pare rau... Stiu ca atunci cand iubim suntem in stare de orice, nu-i asa grav atata timp cat barbatul nu are copii de crescuthappy

| Subsemnatul123 a răspuns:

Nu dar mi-as dori sa-l despart pe un tigan cocalar de prietena lui doar ca sa-i fac viata amara, drept razbunare.

| utilizatornou18 explică (pentru Subsemnatul123):

Spune-mi te rog cum facem viata amaralaughing particip si eu!happy esti adorabil
Nu credeam ca o sa gasesc pe cineva curajos! Vreau idei hai sa vorbim iti pot da si eu cateva. Te pup?❤️

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Eu is in UK, el e in Romania. Ce s-a intamplat s-a intamplat cu vreo 4 ani in urma, as vrea sa ma razbun pe el dar nu ma mai complic.

| lilianaadelina a răspuns:

Nu,si nici nu o voi face deoarece stiu ca si altii ar putea face asta si nu cred ca mi-ar pica foarte bine

| Valer69 a răspuns:

Eu am fost despărțit din cauza geloziei. O fată ma voia si era geloasă pe prietena ei ca era cu mine happy

| utilizatornou18 explică (pentru Valer69):

Macar ai fost ceva gen trofeul ei? lupta fetele pentru tine