| GabriellaGabby a întrebat:

Buna
Cum pot sa impresionez un baiat? E spaniol love struck si este varul prietenei mele.Peste o luna vine in tara si vreau sa il impresionez dar nu stiu cum!:*
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Anonim187 a răspuns:

Tu crezi ca daca il impresionezi asta inseamna ca o sa se simta si atras de tine?
fa ce face majoritatea fetelor, fa-te frumoasa apoi totul vine de la sine, daca si el te place o sa faca primul pas odata ce e baiat... daca nu, mergi mai departe mai sunt si altii

| buttercoree a răspuns:

Daca e spaniol ce-ai zice pentru inceput sa inveti spaniola? ( in caz ca nu stii ) daca o sa fii draguta cu el si o sa ii vorbesti macar putin pe " limba " lui, eu zic ca e o prima impresie buna. Daca as fii baiat si nu numai mi-ar placea ( imi plac in general ) fetele care stiu ce inseamna timiditate, si comportamentul adevarat care demostreaza ca esti FATA. Iti sugerez sa nu fii " tare-n gura " cum se zice laughing, acum depinde si ce gen ii place lui puppy dog eyes. Cam atat, Bafta! :*

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html

| FunnyColor a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa faci o impresie buna : sa te imbraci bine, sa vorbesti frumos si sa il faci sa se plimbe cu tine.Si daca nu stie poti sa il intrebi, dar sa fiti singuri.
Funda?