| thefirstangel a întrebat:

cum poti afla ce are la status o pers daca nu o ai in lista d mess...adk e vre un site ceva?

funda

3 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Nu exista asa ceva.dar iti faci repede un alt id dureaza 5 minute ii dai add el/ea iti da accept ii spui bla bla ca ai vazut-o sau l-ai vazut pe la scoala si ti-a dat cineva id si uite asa vezi si stts si avatar si tot.bafta!

| ZoOzOLe a răspuns:

ii scrii aici id-ul si vezii si avatarul si statusul:
http://test-viteza.ro/cum-se-afla-statusul/
funda?

| AlecsA_5738 a răspuns:

Nu exista un Site pentru.chestia asta! Doar sa-ti fac un alt id. si sa-l bagi in lista aceea.si vezi ce status are! Funditssasmug