| unaboona a întrebat:

Cum pot sa vad ce status are un id d mess sau ce status a avut daca ii offline daca nu ii in lista de prieteni? pe ce site?

11 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Nu prea poti...

| Rihanna a răspuns:

Exista asa ceva?:-s eu n'am auzit

| vladucu a răspuns:

Sunt un mic tehnician in informatica si iti spun ca nu exista asa ceva.Si ori cum statusu lui e oflinedupa cu zici tu.

| jocuri888 a răspuns:

Invisible.ro,ascuns.ro,detectinvisible.ro etc cauta pe google mai bine invizibil yahoo si o sa iti dea 1000 de siteuritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.invisible.ro aici vezi ceea ce vrei uh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca exista site-uri si programe din astea - o tipa s-a sters din lista mea (un gest care mi se pare si acum grosolan).
Dar ideea e alta: daca nu vrea sa vorbeasca cu tine lasa-l in pace, grow up! nu mai sta dupa fundul fitosilor, cu atat mai mult nu incerca sa devii tu insati o fitoasa (nickul tau e pueril! - scuze ca folosesc termeni tari dar vino-ti in fire si gandeste-te mai bine la ce reprezinti tu pentru tine insati si pentru cei din jur).
Multa bafta, iti tin pumniiwinking.
Anonimu' lu peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma poate sa ma ajute si pe mine
am nevoie de un id de mess... la care mi-am uitat parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma poate sa ma ajute si pe mine
am nevoie de un id de mess ... la care mi-am uitat parola .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce status a are izaizi

| ratzacr a răspuns:

Ai dedesubt subt poza ta de avatar 2 dreptunghiuri unu pe care scrie contacts si unu cu Y! updates... dai click pe Y! Updates si iti apar ultimele status-uri pe care le-a avut lista ta chiar si aia offwinking mult noroc
'

| nikeee a răspuns:

Invisible